Опора вуличного освітлення ФС01 2,5 м — характеристики та призначення
Опора освітлення ФС01 з великим ліхтарем висотою 2,5 метра — це надійна металева опора з ліхтарем, призначена для вуличного та дорожнього освітлення. Ліхтарний стовп ФС01 відповідає вимогам комунальних підприємств і будівельних компаній, забезпечує безпеку та довговічність, а також підходить для приватних територій.
Технічні характеристики
- Загальна висота зі світильником: 2,5 м
- Труба опорного стовпа: сталь Ø 76 мм, товщина стінки 3 мм, порошкове фарбування
- Розмір ліхтаря: 700 × 390 мм
- Тип ламп: світлодіодні, люмінесцентні, енергозберігаючі, розжарювання (цоколь E27)
- Ø основи: 350 мм
- Монтажна закладна пластина у комплекті
- Віконця: прозорий антиударний полімер
- Оглядовий люк у комплекті
- Дріт у комплекті
- Лампи в комплект не входять
- Вага: 24 кг
Переваги та особливості опори з ліхтарем ФС01
Ліхтарний стовп ФС01 має низку технічних переваг, що роблять його оптимальним рішенням для освітлення:
- Можливість використання різних типів ламп (LED, люмінесцентні, енергозберігаючі, розжарювання)
- Стійкість до корозії завдяки порошковому фарбуванню сталі
- Зручність монтажу — монтажна закладна пластина та оглядовий люк входять у комплект
- Прозорі віконця з полімеру захищають джерело світла від пошкоджень і погодних умов
- Оптимальна вага 24 кг для стійкості та зручності установки
- Жорстка металева конструкція витримує вітрові навантаження
Сфера застосування
Опори вуличного освітлення ФС01 використовуються у різних сферах:
- Дорожнє та вуличне освітлення
- Комунальні території: сквери, двори, алеї
- Житлові комплекси та прибудинкові території
- Паркінги, території підприємств та складів
- Пішохідні зони, тротуари, громадські простори
Монтаж та відповідність стандартам
Монтаж опори освітлення ФС01 виконується на бетонну основу з використанням закладної пластини. Перед установкою необхідно вирівняти опору, під’єднати дроти через оглядовий люк та зафіксувати ліхтар. Прозорі полімерні віконця забезпечують надійний захист лампи.
Відповідність ДСТУ
Опора з ліхтарем ФС01 виготовлена відповідно до вимог ДСТУ щодо міцності, безпеки та довговічності. Конструкція враховує вітрові навантаження, корозійну стійкість і потреби комунальних підприємств. Це дозволяє використовувати опору у масштабних проектах дорожнього та міського освітлення.
Опора освітлення ФС01 2,5 м — надійний ліхтарний стовп, який поєднує сучасні технічні характеристики, відповідність стандартам і простоту монтажу. Замовляйте металеву опору з ліхтарем ФС01 для освітлення вулиць, паркінгів і громадських територій — практичне рішення з гарантією довготривалої експлуатації.
Основні характеристики ФС01 опора з великим ліхтарем Н=2,5м
Відгуки про ФС01 опора з великим ліхтарем Н=2,5м
Відгуків про цей товар ще не було.
