Дніпро ламає стереотипи щодо архітектури українських міст та паркування по-європейські

21.04.2018 08:52
PDF

обладнання для паркінгу, паркінг, паркування, паркувальні стовпчики, платний паркінг, тротуарні стовпчики огорожі, крутий паркінг, благоустрій

 

 

Два роки минуло по тому, як Дніпропетровськ став Дніпром. Але справжні зміни, ми переконані, почалися раніше. У міста були гроші; у тих, хто володів грошима - попит на елітні забудови, а в архітекторів - смак та справжній талант. Кажуть, що більшість знакових будівель Дніпра розроблено архітектурним бюро Олександра Дольника.

 

 

дніпро, Олександр Дольник, паркування Дніпро, антипаркувальні стовпчики Дніпро


Радимо знайти час та при нагоді поїхати хоча б на вихідні в це прекрасне українське місто. Чого тільки вартий пішохідний Єкатеринославський бульвар або культурно-діловий центр “Менора”. Турист отримає справжню естетичну насолоду всупереч очікуванням, що це звичайний собі індустріальний (наскрізь радянський) мегаполіс.

благоустрій, організація руху на тротуарах, пешеходні огородження, дорожні огородження, тротуарні стовпчики, стовпчики огородження, мобільні огородження, стійки, болларди, болларди дніпро

 

Квартал “Амстердам”, готель “Каспій”, вілла “Барселона”, найбільший у світі єврейський комплекс на 50 тисяч квадратних метрів, футуристична синагога “Золота троянда”, а також найкоротше в світі метро.

Є що подивитися. Але пішохідних вулиць не так багато, автівок вдосталь, то ж і проблем із паркуванням немало. Не всюди є тротуарні огорожі та антипаркувальні стовпчики, тож для прогулянок містом краще обирати літо чи їхати гостем навесні, щоб принаймні снігові замети не заважали рухатися вільно.

Міська влада намагається додати комфорту та застосувати новітні технології з метою створити дружній урбаністичний простір. Вона докладає зусиль до ефективного управління потоками транспорту: тут і тротуарні стовпчики, і 30 офіційних денних паркінгів, і можливість з 13-го березня цього року сплачувати за послуги парк-майданчика за допомогою смартфону.

благоустрій, організація руху на тротуарах, пешеходні огородження, дорожні огородження, тротуарні стовпчики, стовпчики огородження, мобільні огородження, паркінг, платний паркінг, болларди, болларди дніпро

Ось, як коментує нововведення голова “Міськавтопарку” Володимир Бацун:
«Паркінги знаходяться у центральній частині міста, обладнані паркоматами, платіжними терміналами, відповідними знаками, стовпчиками огорожі та розмітками. Паркувальник там виконує функцію контролю оплати, яка здійснюється виключно через термінали з видачею відповідного чека».


Місто живе, дихає, розвивається. Нова назва, нові забудови, послуги, нова культура та свідомість. Нові бажання змінювати міські вулиці на краще. А за новими засобами діло не стане:  ми вже вам розповідали про зручні та економічні полімерні антипаркувальні стовпчики.

 

Та Дніпро вже встановлює зйомні паркувальні стовпчики, щоб транспорт комунального хозяйства мав змогу безперешкодно заїзжати на території.

 

 


 

Допомогаємо створювати зручний для пішоходів та автомобілів простір. Маємо досвід виробництва та встановлення дорожнього паркувального обладнання з 2005 року.

 

съемный столбик из нержавеющей стали, Столбики съемные, Киев, парковочные столбики, тротуарные столбики, съемный столбик, съемный столбик грн, Киев, Одесса, Львов, Харьков, Днепр,опускающиеся столбики, механические столбики, полуавтоматические столбики грн,  механические столбики грн

Зйомні паркувальні стовпчики - ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

висота від 50см до 1м.

Порошкова фарба або нержавіюча сталь.

Вбудований замок.

Моживість робити один секрет для декількох антипаркувальних зйомних стовпчиків.

 

Дзвоніть: (044) 353-66-70

 

 


Металеви стовпчики у полімерному козусі - ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

антипарковочные столбики, антипарковочный столб, антипаркувальні стовпчики, дорожные столбы, тротуарные столбики, уличные столбики, чугунные столбики грн, антипарковочные столбики грн Киев, Одесса, Львов, Харьков, Днепр

 

З металевою трубою уздовж всього стовпчика.

Діаметр металевої внутрішньої труби - 60мм

висота - 85см

Дзвоніть: (044) 353-66-70

 

 

Гибкий восстанавливающийся столбик, м

 

Гумові стовпчики ДС4 - ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

 

Висота - 75см

Повертаються у вертикальний стан після наїзду

Дзвоніть: (044) 353-66-70

 

 

 


Автоматичні стовпчики - ДЕТАЛЬНІШЕ>>>

Дзвоніть: (044) 353-66-70

 

 

 

 

 

Каталог Продукции

| + - | RTL - LTR

Получить информацию